Profil společnosti

Dovolte nám, abychom se představili. Jsme Ravea, mladá společnost s týmem zkušených odborníků, kteří se v oboru úklidu a správy nemovitostí pohybují již více než 20 let.

 
Pracovníci týmu Ravea vědí, co se v oblasti úklidu a správy nemovitostí  dá  ještě vylepšit, kde jsou rezervy. Ty vidí hlavně v osobním a individuálním  přístupu ke klientům a v řešení i na první pohled banálních problémů majitelů nemovitostí.

 

Tým Ravea. využívá svých dlouhodobých znalostí a profesionality ve správě nemovitostí a poskytuje  svým klientům služby jinak. Srdcem, protože jeho pracovníci mají svoji práci rádi, s osobním přístupem, za optimální a rozsahu služeb odpovídající ceny.

 

Tým společnosti Ravea dobře ví, že každá nemovitost má svou duši a své specifické potřeby, které je potřeba řešit individuálně. Něco jiného bude obnáší péče o jeden byt či zahradu, jiné potřeby si žádá správa činžovního nebo bytového domu, svoje specifika přináší správa například obchodního centra. Toho jsme si se vší odpovědností vědomi a od toho se naše činnost odvíjí.

 

KODEX společnosti Ravea 

  • Pracujeme týmově, profesionálně, precizně, rychle, za rozumné ceny odpovídající rozsahu a kvalitě provedených služeb.

  • Klademe důraz na vstřícnost k Vám, našim klientům a jsme připraveni řešit Vaše individuální potřeby a požadavky.

 

Máte starosti se svojí nemovitostí?
Zanechte nám kontakt a my Vám zavoláme
+420 776 801 171
+420 725 509 941

Úklid a správa nemovitostí ... jinak