Úklidové služby

 Naše firma Vám nabízí kompletni a profesionální úklidové služby v Praze a v okrese Praha-východ. Jedná se o úklid kanceláří a administrativních prostor, úklid komerčních a obchodních objektů, úklid zdravotnických zařízení a v neposlední řadě o úklid bytových domů.

 

Úklid kanceláří a administrativních prostor

Bude nám potěšením zajistit pro Vás reprezentativní a hlavně čisté pracovní prostředí. Postaráme se o pravidelný a pečlivý úklid Vašich kanceláří a firmy. Veškeré úklidové práce jsou prováděny v době, kterou si sami vyberete, aby nebyla nikdy rušena Vaše pracovní činnost. Naši vedoucí pracovníci jsou Vám vždy k dispozici a připraveni vyřešit každou otázku. Naše firma je pojištěna na případné škody vzniklé při výkonu úklidových služeb.

 

Úklid komerčních a obchodních objektů 

Rádi se postaráme o úklid Vašeho obchodního centra nebo obchodu. Víme, že je dokonalý pořádek velice důležitý pro spokojenost Vašich klientů. Proto Vám zajistíme profesionálni a flexibilní tým, který vždy zajistí perfektní úklid Vašeho komerčního objektu. Naší prioritou je spokojenost Vaše a hlavně Vašich zákazníků. 

 

Úklid zdravotnických zařízení 

Velice rádi se postaráme o úklid Vašeho zdravotnického zařízení, ať se jedná o kliniku, nemocnici, ordinaci, lékárnu nebo laboratoř. Nabízíme úklidové služby v souladu s vyhláškou č.195/2005 Sb. kterou jsou upravené podmínky předcházející vzniku a šíření infekčních onemocnění a hygienické požadavky pro provoz zdravotnických zařízení a ústavů sociální péče.

 

Úklid bytových domů

Dovolujeme si Vám nabídnout úklid bytových domů pro společenství vlastníků jednotek, bytová družstva i pro majitele z řad fyzických osob a s.r.o. Služby jsou prováděny v předem dohodnutém rozsahu a intervalu. Jedná se o úklid společných prostor jak uvnitř, tak vně budovy. 

 

Úklid bytů a rodinných domů 

 Velice rádi Vám zajistíme pravidelný nebo jednorázový úklid Vašeho rodinného domu nebo bytu. Vneseme do Vašeho domova čistotu a vůni a ušetříme Vám spoustu času, který můžete využít mnohem příjemněji.

 

Úklid průmyslových objektů 

Velice rádi Vám také nabízíme pravidelný denní i noční úklid hal, výrobních prostor, skladů, logistických areálů a vozoven. Vlastníme techniku pro komplexní úklid prúmyslových objektů. Rádi Vám zajistíme perfektní pracovní podmínky pro Vaše zaměstnance. 

 

 

 

Pro podrobné informace kontaktujte společnost Ravea.

 

 

Máte starosti se svojí nemovitostí?
Zanechte nám kontakt a my Vám zavoláme
+420 776 801 171
+420 725 509 941

Úklid a správa nemovitostí ... jinak